RENT A CAR

Vila Vujacic

Budva, 16 Nikole Tesle, Budva, Montenegro

Numri i pyetjeve: 174 Vizita: 5323

Numri i pyetjeve: 174 Vizita: 5323

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në qendër të Budvës! Nga çmimi më i volitshëm.

Ne do të doja të mirëpritur të gjithë mysafirët në mjedisin paqësore dhe të qetë të vilë Vujačić familjes, të vendosura vetëm 280 metra nga Megamarket, tregu dhe TQ Plaza dhe 500 metra nga bregu i detit. Shtatë studiot, të pajisura plotësisht, janë ideale për çiftet dhe familjet me fëmijë të vegjël, si dhe miqtë që gëzojnë udhëtime të përbashkëta. Kuzhinat janë të pajisura plotësisht me enë gatimi, një kazan elektrike dhe një frigorifer, duke lejuar ushqim të përgatitur në shtëpi ku mund të shijoni një tavolinë në dhomë dhe në tarracë, gjatë ditës ose në mbrëmje të këndshme. Banjat janë të pajisura me vaske ose dush, perde, pasqyra dhe sapun të lëngët. Liri të butë pambuku, tre pambuku pëlhura me madhësi standarde të hoteleve për çdo person, komoditet të pillows dhe shtretërve ju garantojnë një pushim ideal dhe gjumë të këndshëm gjatë qëndrimit tuaj me ne. Një shtëpi funksionale mund të bëhet destinacioni juaj ideal i pushimeve në Rivierën e Budvës, të cilën ju do të jeni të lumtur të ktheheni, si mysafirët tanë të rregullt.

Vila ndodhet në qendër të Budvës! Përveç vendndodhjes ideale, mysafirët kanë në dispozicion të lirë Wi-Fi, TV kabllor, studiot e përditshme, ajer te kondicionuar, të sigurt, peshqir të rregullt dhe liri krevat në përputhje me rregullat e shtëpisë dhe nevojat e mysafirëve, tharëse flokësh, bordi hekurosje, hekur, oborr me tarracë oborr dhe Barbecue shërbimit. Qëndrimi në studiot tona dhe shërbimet e tjera të disponueshme do ta bëjë qëndrimin tuaj të këndshëm. Në përputhje me programin e qëndrimit për një tarifë janë dhënë parking, lavanderi dhe transportin e taksive.

Vilë ka dhoma të duhanit.

LOKACIONI

  • afërsia në qendër 280 metra
  • në afërsi të plazhit 500 metra
  • afërsia me stacionin e autobusit 900 metra
  • afërsisë me aeroportin në Tivat 20 km (23 minuta)

E vendosur në një lokacion qendror në Budva, pranë tregut, dyqane, në një distancë të barabartë nga Qytetin e Vjetër dhe plazhin slloven, Villa Vujačić ofron një pushim të këndshëm dhe të këndshëm në studiot për dy ose tre vetë. Tregu kryesor dhe Megamarket janë 4 minuta larg, posta kryesore është 6 minuta, dhe bregu i detit është 7 minuta ecje të lehtë. Plazhi është në një distancë prej 500 metrash. Qytetin e Vjetër të Budvës, i cili ndodhet 700 metra larg, arrin në 10 minuta dhe në qendër të Slovenska Plazës, që është 1 km larg, është lehtë shëtitje në 13 minuta nga një shëtitore përgjatë bregdetit, përgjatë të cilit janë disa nga taverna më të bukura në Budva.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 40m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381646163574

Emri i pronarit

Vila Vujacic

Web site: https://vilavujacicbudva.wordpress.com/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën