RENT A CAR

APARTAMENTET RADOJEVIC

Buljarica, Buljarica b.b.

Numri i pyetjeve: 394 Vizita: 61582

Numri i pyetjeve: 394 Vizita: 61582

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Radojevic janë të vendosura në një vend të qetë në Buljarica, 450-500 metra nga plazhi. Ne ofrojmë njësi akomodimi me internet falas wireless, TV, aneks kuzhine, banjo, ajer te kondicionuar dhe tarracë. Free Parking publik është në dispozicion në hotel. Vetëm 50 metra nga banesa do të gjeni dyqanin më të afërt të ushqimit dhe një restorant ku ofrohen specialitete peshku. Apartamente ndajnë vetëm 100 metra nga stacioni i autobusit lokal. Qyteti i Petrovac, me setalists pranë detit, bare dhe restorante të shumta dhe stacioni kryesor i autobusëve, është 2 km larg. Stacioni kryesor hekurudhor në Bar është 24 km larg, ndërsa Tivat Aeroporti është 35 km larg nga apartamente Radojevic.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën