RENT A CAR

Apartament BULJARICA II

Buljarica, Buljarica b.b.

Numri i pyetjeve: 1939 Vizita: 99016

Numri i pyetjeve: 1939 Vizita: 99016

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking


Përshkrim

Buljarica ndodhet gjysmë rrugë ndërmjet Budvës dhe Barit, rreth 20 km nga të dy vendet dhe 56 km në jug të Podgoricës. Nga aeroporti i Tivarit, Buljarica është rreth 40 km larg.

Apartament / 4 + 1

është një shtëpi private. Ka oborrin e vet, parkingun e tij në banesë, dy dhoma gjumi, banjo, kuzhinë, TV. Shtëpia është e vendosur në qendër të Buljaricës!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269209626

Emri i pronarit

đorđe gregović


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën