RENT A CAR

Apartamente Jasna Davidoviq

Buljarica, Buljarica bb

Numri i pyetjeve: 603 Vizita: 15591

Numri i pyetjeve: 603 Vizita: 15591

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Të nderuar vizitorë të ardhshëm,

Në një shtëpi familjare vetëm 200 m nga deti, ne ju ofrojmë strehim të rehatshëm. Apartamente përbëhen nga:

dhoma (1/2, 1/3, 1/4, 1/5) me TV (CABL) dhe ajer te kondicionuar

kuzhina mbretëreshë

banjë

tarraca private

WI-FI

parking i siguruar para ndërtesës

Tradita jonë e gjatë, si punëtorë turistikë pas nesh, ka një numër të madh të mysafirëve të kënaqur, pritjet e të cilëve janë nga viti në vit.

Na kontaktoni dhe shikoni për veten tuaj cilësinë e shërbimit tonë.

Për çdo pyetje shtesë, ne jemi në dispozicionin tuaj.

Ju faleminderit,

Davidovici

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 350m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 33 461 812

Emri i pronarit

Jasna Davidovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën