RENT A CAR

Apartamente MARINA

Buljarica, Buljarica b.b.

Numri i pyetjeve: 418 Vizita: 65107

Numri i pyetjeve: 418 Vizita: 65107

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

ofrojnë:

Dhomë dyshe dhe trefishtë me banjo - me ajër të kondicionuar

Apartamente (2,3,4 shtretër me krevat ndihmës)

-Internet -parking -TV

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 650m

Në plazh: 650m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 200m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën