RENT A CAR

Apartamente Pataki

Buljarica, Buljarica bb

Numri i pyetjeve: 375 Vizita: 28800

Numri i pyetjeve: 375 Vizita: 28800

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Nëse planifikoni një pushim larg zhurmës dhe rrufesë me rehati të këndshme dhe ndërsa e doni natyrën, atëherë ne jemi zgjidhja e duhur për ju.

Ne jemi të vendosur në një vend të qetë të mbushur me gjelbërim të pyllit, i cili na rrethon, ndërsa në pjesën e përparme ka një pamje të bukur të bregdetit detar, i cili është rreth 3 km i gjatë dhe 900 metra nga ne dhe rreth 65 metra mbi nivelin e detit. Plaza është e gjërë, me një shumëllojshmëri granulimi me rërë, i cili është i zoti dhe i pastër.

Ne ju ofrojmë një apartament studio, një dhomë gjumi dhe dy dhoma gjumi.

Ne kemi apartamente prej 30m2, 45m2, 55m2, 70m2 që janë të pajisura me gjithçka që ju nevojitet për pushimet tuaja.

Ne do të përpiqemi t'ju sigurojmë një pushim paqësor dhe të lumtur, siç e keni imagjinuar, me mikpritës miqësorë dhe çmime të volitshme.

Për të gjithë mysafirët që vijnë me automjetet e tyre, parkimi ofrohet dhe ka një garazh, ndërsa ata që vijnë në det me avion, tren apo autobus do të rriten me marrëveshjen për të pritur dhe për të transportuar tek ne. Të gjitha apartamentet tona janë të pajisura me kuzhinë, WC, internet, pamje nga deti, tarracë, parking, ndërsa këto janë më shumë se 30m2 dhe për më tepër kanë dhoma të ndara, dhome ndenje, TV dhe ofrojnë rehati të madhe.

Buljarica ndodhet 2km nga Petrovac, dhe 20km larg nga Bar ose Budva, ndërsa Sutomore është 11km larg nga ne, ku ka një stacion hekurudhor për ata që do të vijnë me tren në këtë festë. Guests gjithashtu ofrohen mundësinë e ekskursioneve të ndryshme në mënyrë që të njihen me atraksionet lokale dhe bukuritë që në shikim të parë fshehin Malin e Zi dhe çdo javë mikpritësi përgatit drekë (mish peshku) për të gjithë mysafirët tanë që na kanë marrë këtë verë me qëllim shoqërimi që do ta bëjë këtë festë të paharrueshme. Gjithashtu, dyqani dhe restorantet e para janë vetëm 300 metra larg ...

Pra, nëse planifikoni të kaloni kohën tuaj të lirë në Malin e Zi, ju ftojmë të jeni mysafirët tanë ...

Dobrodosli !!!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 850m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 33462059

Emri i pronarit

Apartmani Pataki

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën