RENT A CAR

Dhoma dhe apartamente Davidoviq

Buljarica, Buljarica bb

Numri i pyetjeve: 2291 Vizita: 129525

Numri i pyetjeve: 2291 Vizita: 129525

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Zbritje në shtator - 50% !!!

Dhomat dhe apartamentet DAVIDOVIĆ - Buljarica, ndodhen në një shtëpi të gjerë në anën e poshtme të autostradës Adriatik, rreth 350 metra larg plazhit. Të ftuarit kanë një kuzhinë verore funksionale dhe të pajisur, si dhe një parking të madh me hapësirë të mjaftueshme për ata që vijnë me pushime me automjetet e tyre. Në afërsi të ndërtesës gjendet një restorant 'Magazini', ku mund të shijoni specialitete nga menyja. Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 350m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 33 461 358

Emri i pronarit

Stevo Davidovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën