RENT A CAR

PANSION * NOBEL *

Buljarica, Buljarica bb

Numri i pyetjeve: 3018 Vizita: 168512

Numri i pyetjeve: 3018 Vizita: 168512

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

VEPRIMI: JANE, QERSHOR DHE SHTATOR - ME SHUME (NJE, BREAKFAST, VECER) 17 EUR PER PERSON!

NOBEL ndodhet në Buljarica 400m nga plazhi Buljarica, dhe në gjysmë të rrugës ndërmjet Budvës dhe Bar. Brenda ndërtesës ka 13 apartamente të tipit studio.Apartamente janë të dyfishtë dhe trefishtë, me banjo e tyre, ajer te kondicionuar, frigorifer, TV kabllor, internet wireless dhe tarracë.Arrangements në strehim tonë NOBEL Buljarica, janë të bazuara në bazë gjysmë bord. Ushqimi shërbehet në një restorant që është pjesë e vetë objektit.Përveç akomodimit dhe ushqimit të këndshëm, ne ju kemi siguruar parkim. Brenda restorantit ka një tavernë. Në një ambient të mirëfilltë me proshutë të pjekur në skarë, ne ofrojmë të gjitha llojet e pijet alkoolike dhe të buta nga të cilat ne padyshim nxjerrim në pah disa lloje të verës më të mirë të prodhuar në shtëpi, si dhe të gjitha enët e kuzhinës lokale, nga të cilat ne rekomandojmë djathë vendas dhe disa lloje të djathit nga nafta.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269251640

+38269040663

Emri i pronarit

Vucicevic Jelena

Web site: http://www.buljaricaapartmani-nobel.com/

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën