RENT A CAR

Shtëpi me qira

Buljarica, Buljarica bb

Numri i pyetjeve: 456 Vizita: 36652

Numri i pyetjeve: 456 Vizita: 36652

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

KAPACITETI I SHTOPIS ISSHT 5 PERSONA

Shtëpia për mysafirë ndodhet 4.5 km nga Petrovac, nga shtëpia në plazh është 2 km larg, Buljarica-Bar 22 km larg, Budva është gjithashtu 22 km larg. Salla e ndenjes është e pajisur me kondicioner, FLAT-SCREEN-TV me kanale dixhitale, mini linjë muzikore. Objektet e tjera janë: internet wifi falas, Barbecue, liri krevati, të gjitha dhomat kanë rrjetë mushkonjash. Parkim për 3 makina, 2 tarraca. Ambienti është ideal për të ecur. Podgorica ndodhet 60 km dhe Kotor 50 km nga Shtëpia e Vizitorëve. Podgorica , 40 km nga Shtëpia e Vizitorëve. Aeroporti Tivat 40 km distancë. Stacioni i gazit është 2 km, Stacioni i autobusëve 2 km, Dyqani 2 km, Stacioni hekurudhor Bar 20 km. PA kartelë krediti !!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 2000m

Në dyqan: 1500m

Në restorant: 1500m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069994474

Emri i pronarit

GUEST HOUSE


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën