RENT A CAR

Dhoma dhe apartamente KZZ

Canj, Obala

Numri i pyetjeve: 10209 Vizita: 296874

Numri i pyetjeve: 10209 Vizita: 296874

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ofertë speciale, 5e në qershor

Dhomat dhe apartamentet KZZ-të janë të vendosura 200 metra nga deti. Shumica e dhomave janë të ajrit të kondicionuar, me banjo private, tarracë, mini kuzhinë, TV dhe pamje nga deti. Për mysafirët tanë ofrohet parkim dhe furnizim i pandërprerë me ujë. Për më shumë informacion, kontaktoni me e-mail ose numrat e telefonit të listuara.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268028588

+382 30 377 024

Emri i pronarit

Apartmani Zec

Web site: https://www.facebook.com/smjestajcanj/

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën