RENT A CAR

Hotel vilë Baboviç

Canj, Čanj

Numri i pyetjeve: 2692 Vizita: 231016

Numri i pyetjeve: 2692 Vizita: 231016

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

CANJ është një vendpushim tërheqës turistik i vendosur në gjirin midis Sutomorës dhe Petrovës.Në një vend të veçantë ai përfaqëson një mikro tërësi ku "ruzavetrova" të cilat janë të përshtatshme për trajtimin e brymave bronkiale dhe e bëjnë atë një vend unik në bregdetin e Malit të Zi.

Plaza është 1.300 metra e gjatë dhe ka një sipërfaqe prej 55.000 m2. Ajo është e mbuluar me depozita të trasha me rërë të vogël dhe me ngjyra, të quajtur Pearl bregdetit. Ajo është e rrethuar nga shkëmbinj sedimentarë.

Për shkak të ambientit, rërës së bukur dhe detit kristal të qartë, është shumë popullor në mesin e turistëve.

HOTEL VILA BABOVIC ndodhet 250 metra nga bregu dhe ka 66 njësi akomodimi me një kapacitet total prej 177 shtretërish.

Çdo dhomë ka:

- banjo vet

- tarracë ose ballkon francez -

mini bar

- tv

- Klima

- Sandblasting

Në sallën e hotelit ka një restorant të mbyllur. Dieta bazohet në gjysmën e bordit (mëngjes shuplakë dhe darkë 2 enët në meny). Gjithashtu, mysafirët mund të gëzojnë në Caffe Bar i cili është pjesë e hotelit. Hoteli ka parkingun e vet për 50 makina dhe 4 autobusë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 30 350027

Emri i pronarit

Slavko Babovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën