RENT A CAR

APARTAMENTET SEKULIK

Djenovici, Djenovici 69

Numri i pyetjeve: 1106 Vizita: 28306

Numri i pyetjeve: 1106 Vizita: 28306

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në breg duhet të marrim me qira apartamente, dhoma dhe apartamente në studio. Parkimi në oborrin e shtëpisë, plazhi me rërë. Dhomat dhe apartamentet janë të trefishtë, dhe apartamente të mëdha janë katër-krevat. Apartament në katin e parë me tarraca të mëdha është ideale për dy familje. Akomodimi është i pajisur me TV kabllor, internet, ajer te kondicionuar, masazh të plotë. Ballkone me pamje nga deti, çdo njësi apartament ka banjo të vet, dhomat kanë një frigorifer dhe uji është i qëndrueshëm. Njësia e energjisë elektrike dhe para hapësirës së shtëpisë për djeg dhe tapiceri. MIRESEVINI! Familjes Sekulic

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267500882

Emri i pronarit

Slavisa Sekulic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën