RENT A CAR

Apartamente Djenovici

Djenovici, Unnamed Road, Đenovići, Montenegro

Numri i pyetjeve: 282 Vizita: 1451

Numri i pyetjeve: 282 Vizita: 1451

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në 150 metra nga Portonovi ndodhen Apartamente ovenovići, të pajisura plotësisht rishtas. Parkim i sigurt me mbikëqyrje video, internet, kondicionim ...

Një vend ideal për një pushim familjar ku ju presin mikpritës miqësorë. Përmbajtje e pasur e restoranteve, plazheve me rërë dhe atraksioneve të ndryshme turistike. Vetëm disa minuta nga Herceg Novi dhe Kotorri.

Apartamenti mund të strehojë deri në 8 persona, dhe çmimi varet nga numri i njerëzve, numri i ditëve dhe periudhave. Apartamenti ka tre dhoma gjumi, dy banjo.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268264901

Emri i pronarit

Alen Beharovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën