RENT A CAR

Apartamente Vojvodic

Djenovici, Djenovici b.b.

Numri i pyetjeve: 980 Vizita: 48391

Numri i pyetjeve: 980 Vizita: 48391

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Apartamente 'Vojvodic' u ofrojnë miqve të tyre kushtet ideale pushimi. E vendosur 50 m nga deti Çdo apartament është e mobiluar me qejf dhe me tarraca të mëdha. Brenda dhomës së ndenjes (suite studio) ka një kuzhinë të pajisur plotësisht me një dhomë ngrënie, një dhomë gjumi të veçantë me një krevat francez dhe një banjo me dush. Ka edhe parking për çdo apartament. Aeroporti Tivat është 20 km larg dhe Cilipi Aeroporti 30 km. Përdorimi i pishinës paguhet.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 830 990

+381655602220

Emri i pronarit

Sonja Vojvodic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën