RENT A CAR

Festa Kryesore Djenovici

Djenovici, E65, Đenovići, Montenegro

Numri i pyetjeve: 256 Vizita: 11979

Numri i pyetjeve: 256 Vizita: 11979

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Një shtëpi familjare jepet me qira në një vend të bukur në Djenovići, Herceg Novi.

Kjo shtëpi ndodhet tre minuta më këmbë nga plazhet më të bukura, supermarketet, restorantet dhe kafenetë në Djenovic, Hercegnovska Riviera. Pa pagesë WiFi është në dispozicion në të gjithë pronën. Një hapësirë e lirë parkimi ofrohet.

Përfshin një banjo private me një makinë larëse dhe një kuzhinë me furrë. TV satelitor është gjithashtu në dispozicion.

Shtëpia është e përshtatshme për një total prej 6 personash dhe një fëmije. Në katin përdhes janë: dy dhoma gjumi, sallon i madh, kuzhinë, banjo dhe tarracë të gjerë. Lart: apartament studio me mini kuzhine, banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Pets janë të lejuara në kërkesë, ajo është akuzuar shtesë.

Nga ballkoni i gjerë, pamja mbikëqyr detin.

Çmimi: 75 EUR

Çmimet në korrik dhe gusht: 95 EUR

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 297m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269446628

Emri i pronarit

Drazen Vavic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën