RENT A CAR

Hotel FIAMMANTI

Djenovici, 85345 Djenovici

Numri i pyetjeve: 1113 Vizita: 89516

Numri i pyetjeve: 1113 Vizita: 89516

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Nëse doni të ikni nga ngutja dhe nxitimi i qytetit dhe të kaloni një pushim të përsosur, vendi ideal për ju është Apartamenti Maric në C enovici. Hoteli ndodhet në breg dhe ofron 2 apartamente dhe 9 dhoma me gjithsej 30 shtretër. Hoteli është i mobiluar në një stil të thjeshtë, me TV satelitor, lidhje interneti, frigorifer, ajër të kondicionuar dhe ngrohje.

Objekti përfshin si një plazh me rërë dhe të shtruar me të gjitha lehtësitë që prisni për të siguruar qëndrimin tuaj është sa më rehatshme që të jetë e mundur. Objektet tona përfshijnë gjithashtu restorantin Fiammanti. Ofrimi i verërave më të mira në një mjedis të këndshëm, ju mund të shijoni shijet e pabesueshme të kuzhinës sonë - Meditarranean dhe enët ndërkombëtare, si dhe specialitetet lokale. Stafi ynë profesional siguron që të ftuarit të gëzojnë një qëndrim të këndshëm. Dhomat e ngrënies 70 vende dhe është në një stil klasik, elegant, duke kombinuar dru të plotë, mermer dhe hekur i farkëtuar. Ulur në restorant ju mund të pushoni shikimin tuaj në det të hapur. Apartamente maric janë në qendër të enovici, të drejtë në breg. Ky fshat i vogël është dhurata e Perëndisë për turistin modern, kudo që ai ose ajo mund të jetë nga.

Bregu është 2 km i gjatë dhe ofron një sërë plazhe me rërë dhe të shtruar. Për shkak të klimës së butë në enovici, rritet shumëllojshmëria e vegjetacionit. Festivali i famshëm i dedikuar lule mimozë është mbajtur në shkurt dhe ka një parti të madhe në enovici. c enovici është një strehë për turistin dallues gjatë gjithë vitit. Afër janë aeroportet në Tivat (12 km) dhe Dubrovnik (35 km).

Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 042332

Emri i pronarit

Hotel Fiammanti

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën