RENT A CAR

Villa MILICA

Djenovici, Djenovici

Numri i pyetjeve: 1665 Vizita: 106251

Numri i pyetjeve: 1665 Vizita: 106251

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Milica ndodhet në pjesën më të diellit të Rivierës së Herceg Novi, me çmim piktoresk, vetëm 55 metra larg detit. Një strukturë krejtësisht e re dhe moderne, është zgjedhja perfekte për mysafirët që kërkojnë qetësi mesdhetare dhe që vlerësojnë cilësinë dhe rehati. Apartamenti ynë - një dhomë dhe dy dhoma - dekoruar me ngjyra të ngrohta, me diell, të pajisur me TV satelitor, ajër të kondicionuar, kuzhinë moderne, banjo me dush dhe internet wireless. Tarracë ofron një pamje të detit dhe gjelbërimit. Për diell dhe relaksim, mysafirët kanë një tarracë prej 200 m2 me një pamje fantastike të detit dhe shpatet e maleve në distancë. Ka plazhe me rërë, guralecë dhe shtruar vetëm një minutë nga vilë. Gjithashtu aty pranë, përgjatë shëtitores bregdetare, janë shumë restorante dhe taverna me prodhime deti. 20 vende parkimi ofrohen për mysafirët.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 451 567

Emri i pronarit

Milos Bojanic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën