RENT A CAR

Apartament Coroviq

Herceg Novi, Setaliste pet Danica 38

Numri i pyetjeve: 2112 Vizita: 100747

Numri i pyetjeve: 2112 Vizita: 100747

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

një apartament gjysmë të shkëputur në sheshin Herzegovinian-setaliste Pet Danica 38. Është dhjetë metra larg detit, pesëdhjetë metra larg plazhit, dhe rreth pesë minuta nga qendra e qytetit dhe qytetit të vjetër. Brenda pesëdhjetë metra ka restorante tërheqëse, kafene, butiqe dhe dyqane. Apartamenti eshte ajri i kondicionuar dhe perbehet nga dy dhoma te trefishta, dhome ndenje, kuzhine dhe banjo te pajisura plotesisht me makine te plote. Çmimi sipas marrëveshjes, varësisht nga numri i netëve. Rezervë me parapagim prej 30% të shumës totale. Ne do t'i përgjigjemi të gjitha pyetjeve. DOsL mirë!
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 042 130

Emri i pronarit

Dragan Corovic

Dërgo kërkesën