RENT A CAR

Apartament MAŠA

Herceg Novi, Mice Vavica 3

Numri i pyetjeve: 760 Vizita: 18391

Numri i pyetjeve: 760 Vizita: 18391

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Dy apartamente gjumi 70m2. Ajo është e vendosur në vendin më të mirë në Herceg Novi (Topla 1), mbi fusha tenisi dhe plazh Milasinovic (50m nga deti). Apartamenti ka nje dhome ndenjeje dhe dy dhoma gjumi, kuzhine moderne, banjo dhe WC, tre tarraca me pamje nga deti. Është shumë e rehatshme dhe ideale për familjet.

Apartamenti eshte i pajisur plotesisht. Ka TV kabllor, internet wi-fi, ajer te kondicionuar, pjatalarëse dhe makine per mallra.

Ajo ndodhet 10 minuta më këmbë në Qytetin e Vjetër dhe Skver, si dhe në Igalo. Ka një vend parkimi para ndërtesës. Ndërtesa është e vendosur në një vend të shkëlqyer dhe është i rrethuar nga të gjitha objektet e nevojshme / banka, farmaci, supermarket, kafene-piceri, buke dhe tregu i peshkut.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 30m

Në dyqan: 15m

Në restorant: 15m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 600 639

Emri i pronarit

Borka


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën