RENT A CAR

Apartament Mali i Zi

Herceg Novi

Numri i pyetjeve: 1432 Vizita: 35876

Numri i pyetjeve: 1432 Vizita: 35876

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament të rehatshëm në qendër të qytetit. Vetëm 50 metra larg plazhit dhe shëtitores. Apartamenti ka një dhomë gjumi të veçantë me një krevat dopio, një dhomë që jetojnë me një krevat divan, një banjo, një ballkon me pamje nga deti, një kuzhinë me një dhomë ngrënie. Ka internet falas, LCD TV kabllor, makinë të plotë, pjatalarëse, tharëse flokësh, hekur me hekurosje.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Emri i pronarit

Jovan Micunovic

Dërgo kërkesën