RENT A CAR

Apartament Vasily

Herceg Novi, Savina

Numri i pyetjeve: 680 Vizita: 15356

Numri i pyetjeve: 680 Vizita: 15356

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ky apartament me dy dhoma gjumi ndodhet ne pjesen me te bukur dhe paqesore te Herceg Novi, ne plazhet me te bukura ne nje ndertese banimi me te vogel, 25 metra larg detit. Pa pagesë WiFi është në dispozicion në të gjithë pasurisë. Përfshin një banjo private me një makinë larëse dhe një kuzhinë me furrë. Një TV të sheshtë me kanale satelitore është gjithashtu në dispozicion. Në dhomën e gjumit ka një krevat dopio, në dhomën e dytë ka dy krevate, në dhomën e ndenjes së krevatit divan, në mënyrë që objekti të mund të strehojë 6 persona. Sipas kërkesës, një krevat fëmijësh mund të shtohen. Ndërtesa ofron një ballkon të gjerë me zonë të shtrojë dhe pamje të bukur të detit. Çmimi: Korrik dhe Gusht: EUR 100 Çmimi: Qershor dhe Shtator: EUR 80

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269446628

Emri i pronarit

Drazen Vavic

Dërgo kërkesën