RENT A CAR

Apartamente BRAJEVIC

Herceg Novi, Sveta Bubala 5

Numri i pyetjeve: 1150 Vizita: 84041

Numri i pyetjeve: 1150 Vizita: 84041

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking


Përshkrim

Ne ofrojme 2 apartamente trefishe dhe 1 apartament me 4 krevate ne Herceg Novi - Topla ne hyrje te Hotel Centar dhe Hotel Toplu, 70m nga deti. Në dhoma gjumi trefishtë ka një krevat francez me një krevat tjetër, një kuzhinë me një enë të plotë, një frigorifer, një banjo dhe një tarracë me një mobilje kopsht në oborr para apartamentit. Dhoma me katër shtretër ka një krevat dopio plus 2 shtretër. Apartamente me tre krevate janë 27m2 dhe katër-krevat 32m2. Mundesi per 2 hapesira parkimi.

NATYRORE FOLD PËR MË SHUMË

LOKACIONET DHE MURAT E PRANUESHME-TEMELJI.ZA NEVOJAT EVENTORE NË ÇDO APARTAMENT ËSHTË FAN.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67645108

+38269543120

Emri i pronarit

Ljiljana Brajevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën