RENT A CAR

Apartamente Belvedere

Herceg Novi, 4 E65, Herceg - Novi, Montenegro

Numri i pyetjeve: 935 Vizita: 10290

Numri i pyetjeve: 935 Vizita: 10290

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Një pamje e paharrueshme e gjirit është një nga atraksionet kryesore të akomodimit tonë. Megjithatë, asgjë më pak e rëndësishme nuk përmendet vendndodhja: ne jemi të vendosur vetëm 200 metra nga qendra e qytetit dhe të gjitha tërheqjet më të rëndësishme historike të qytetit (qendër autentikisht e ngushtë e qytetit me Kulla e Sahatit, Kulla Kanli, Forte Mare, ...) , ashtu si objektet e tjera që mund të jenë të rëndësishme gjatë qëndrimit tuaj në Herceg Novi: stacioni kryesor i autobusëve është 200 metra larg nga ne, dhe ka edhe një supermarket, buke, farmaci.

Ne kemi një kapacitet prej 5 njësive:

* një apartament me katër shtretër me një dhomë gjumi me një krevat dopio (160x200) dhe një dhomë që jetojnë me një kuzhinë dhe një krevat divan. Apartamenti ka një banjo, TV, ajer te kondicionuar, wifi dhe pamje nga deti.

* Dy dhoma dyshe me dy krevate (160x200) dhe një tarracë të gjerë me pamje nga deti. Dhomat kanë: TV, banjo, ajer te kondicionuar, frigorifer dhe wifi.

* dy dhoma të trefishtë me krevate dopio (160x200) dhe një kolltuk palosshme (90x200). Dhomat Triple kanë: TV, ajer te kondicionuar, banjo, frigorifer dhe wifi. Një dhomë trefishtë ka një tarracë të gjerë me pamje nga deti dhe kuzhinë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 2m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 642424352

Emri i pronarit

Tanja Batricevic

Dërgo kërkesën