RENT A CAR

Apartamente ELEZ

Herceg Novi, Centar

Numri i pyetjeve: 1579 Vizita: 58733

Numri i pyetjeve: 1579 Vizita: 58733

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking


Përshkrim

Apartamente Elez, janë të vendosura 250 metra nga plazhi me rërë. Ne ofrojmë llojet e ndryshme të akomodimit. Të gjitha dhomat kanë TV kabllor dhe frigorifer. Në afërsi të saj ka dyqane, buke, dhe në një distancë prej 250m ne kemi fusha tenisi, si dhe një numër i madh i restoranteve. Aeroporti i Tivat është larg 55km, dhe Dubrovnik 47km Ne ofrojmë internet falas dhe parkim falas në Është e mundur të bëhet aplikimi dhe anulimi i qëndrimit.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069437002

Emri i pronarit

Porodica Elez

Dërgo kërkesën