RENT A CAR

Apartamente Mila

Herceg Novi, ul. Braće Grakalić 106

Numri i pyetjeve: 6821 Vizita: 141730

Numri i pyetjeve: 6821 Vizita: 141730

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Mila janë të vendosura në pjesën më të bukur të Herceg Novi, në bregun e Savina, së bashku me shëtitoren e famshme Herceg-Novi. Poshtë shtëpisë është një plazh me rërë, dhe në afërsi të dyqaneve dhe restoranteve. Në ofertën tonë janë: studio-apartamente trefishe, apartament me katër dhoma gjumi dhe dy dhoma gjumi me pesë shtretër me mundësinë e përdorimit të një krevati shtesë. Banesat janë të pajisura: - një mini kuzhinë me një frigorifer - banjo, - ballkon, - televizor - ajer te kondicionuar, - Internet Wireless, etj. Të gjitha apartamentet kanë ballkone me pamje të bukur të detit, ku mund të relaksoheni dhe të shijoni. Çmimet jashtë sezonit në qershor dhe shtator janë jashtëzakonisht të favorshme. Na kontaktoni, prenotoni dhe merrni. Dëshira jonë është që të kaloni kohën tuaj me ne në të njëjtën kohë, ju doni të ktheheni çdo vit dhe kjo është vendi juaj për pushime dhe pushime. Ne si një mikpritës ne jemi në shërbimin tuaj.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67571288

Emri i pronarit

Milica K.

Dërgo kërkesën