RENT A CAR

Apartamente Milic

Herceg Novi, 103 Njegoševa, Herceg - Novi, Montenegro

Numri i pyetjeve: 681 Vizita: 9338

Numri i pyetjeve: 681 Vizita: 9338

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në pjesën më të bukur të Herceg Novi, në Toploj 1, pranë fushave të tenisit dhe plazhet më të bukura Milasinoviq, Rafaelo, Bolivar, Pipls, përgjatë shëtitores janë Apartamente Miliç.Në rrethinat 50m janë restorantet, kafeteria, mini tregu, buke, farmaci dhe të gjitha ofertat e cila e bën pushime të rehatshme Ne jemi shtëpia e dytë nga deti dhe plazhi.Apartamente janë të pajisura plotësisht, me ajër të kondicionuar dhe me përdorimin e gjithë makinës dhe sigurisht në internet. Secili apartament ka tarracën e vet, apartamentet janë të vendosura në një shtëpi familjare të rrethuar me bimësi mesdhetare dhe një kopsht lulesh.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 30m

Në dyqan: 30m

Në restorant: 30m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269211915

Emri i pronarit

Sonja Milic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën