RENT A CAR

Apartamente NAUTICA

Herceg Novi, Save Kovacevica

Numri i pyetjeve: 1963 Vizita: 93959

Numri i pyetjeve: 1963 Vizita: 93959

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Herceg Novi, një qytet i vendosur në ujërat e detit Meditteraenean, në hyrje të Gjirit të Kotorrit, gjithmonë ishte një frymëzim për fenë ose pikturën më të bukur. Ky qytet mesjetar, i rrethuar me diell, i zbukuruar me limon dhe agrume, mirëpret të gjithë mysafirët. Kjo është arsyeja pse ju vini në Herceg Novi. "Nautica" shtëpia jonë për pushim është e hapur gjatë gjithë vitit. Me pamje, rehati dhe lux accessorizes, i përshtatet të gjitha kërkesat e turizmit modern. "Nautica" është një zgjedhje e përkryer për mysafirët që kërkojnë më të mirën. Mirë se vini!

Apartamente: 25.00 Euro për person në ditë

Dhoma: 20.00 Euro për person në ditë

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 25m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+4915121066886

+38267588086

+38269434293

Emri i pronarit

Apartmani NAUTICA GoldEx Group

Dërgo kërkesën