RENT A CAR

Apartamente TOPLA - Zlokoviç

Herceg Novi, Mića Vavića 23, Herceg - Novi, Montenegro

Numri i pyetjeve: 3622 Vizita: 106122

Numri i pyetjeve: 3622 Vizita: 106122

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartament TOPLA ndodhet në një vend të shkëlqyer në Herceg Novi dhe është i rrethuar me bimësi të harlisur mesdhetare. Objekti është një shëtitje 1-2min në plazh. Apartament A1 është një apartament dhomë gjumi në katin përdhes (2 + 2), i cili përfshin dhomat e gjumit, dhomen e ndjenjes, mini kuzhinë, kuzhinë, banjo, me nje dhome ngrenie, tualet dhe tarracë në kopsht, apartament A2 apartament me një dhomë në katin përdhes (3 + 1), në të cilin një dhomë, mini kuzhinë me dhomë ngrënie, banjo dhe verande në kopsht, apartament A3 në katin me dy dhoma (2 + dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, banjo dhe verande dhe apartament A4 ne katin e pare, dy dhoma gjumi (2 + 2) qe perbehet nga dhoma gjumi, mini kuzhine e jeteses, banjo dhe verande. Në afërsi të apartamentit ka fusha tenisi, plazhe të shumta me restorante (plazhi Rafaelo), si dhe një kodër me gjatësi prej 7 km (Pet Danica) që rrethon gjirin.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 616 678

Emri i pronarit

Blage Zloković Berkuljan


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën