RENT A CAR

Apartamente Tomasevic

Herceg Novi, Topla

Numri i pyetjeve: 1904 Vizita: 47711

Numri i pyetjeve: 1904 Vizita: 47711

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Banesat janë të vendosura në rrugën Brace Grbica, në Toploj, distanca nga plazhi është 200 m. Ne ofrojmë tre apartamente studio, të dyfishtë dhe trefishtë. Të gjitha apartamentet kanë një kuzhinë, banjo, dalje në tarracë, TV kabllor, WF dhe ajer te kondicionuar. Parkimi është 30 metra nga apartamenti.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 580 651

Emri i pronarit

Ratko Tomašević

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën