RENT A CAR

Apartamente Velovic

Herceg Novi, Njegoseva 37

Numri i pyetjeve: 1035 Vizita: 41289

Numri i pyetjeve: 1035 Vizita: 41289

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente luksoze në qendër të Herceg Novi. Apartamente janë në një vend të jashtëzakonshëm në Rrugën Njegoseva në afërsi të komunës, shumë afër plazhit. Ka dy apartamente, krejtësisht identike. Njëri është në katin e parë dhe ka një oborr të vogël, tjetri është në katin e parë dhe ka një tarracë. Apartamente janë 50m2. Ata kanë një dhomë të madhe të jetesës me një kuzhinë dhe dhomë ngrënie më të vogël, një dhomë gjumi më vete dhe një banjo. Ato janë të pajisura me kondicionerë. Çmimet e apartamenteve: Qershor, shtator apartament kati 25EUR, Qershor, shtator apartament kati i parë 20EUR, korrik, gusht apartament kati 50EU, korrik, gusht apartament kati përdhes 40EU,
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 449 308

Emri i pronarit

Veljko Velović

Dërgo kërkesën