RENT A CAR

Banesat STOJOVIQ

Herceg Novi, 79 Narodnog Fronta, Meljine, Herceg - Novi, Montenegro

Numri i pyetjeve: 3221 Vizita: 88216

Numri i pyetjeve: 3221 Vizita: 88216

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamentet ndodhen rreth 200 -500 metra nga 4 plazhe në komunën Meljine - Herceg Novi.

Ne kemi gjithsej 6 apartamente deri në 35 m2.

Gjithçka është me ajër të kondicionuar dhe ofrohet furnizim me ujë dhe wi fi. Apartamentet janë të tipit studio dhe studio me kuzhinë të veçantë. Ap. kanë një banjo, kuzhinë, WI-FI, TV dhe tarracë ose kopsht.

Një zonë e përbashkët Barbecue është në dispozicion për mysafirët. Ofrohet edhe parking gjate dites .

Apartamentet ndodhen ne nje vend shume te qete, ideal per pushime, prane bregdetit dhe larg turmave dhe zhurmave. Rrugës për në plazh ka një dyqan ushqimesh Voli, një dyqan ushqimor të vogël, një stacion autobusi për transportin urban dhe ndërqytetës, postë, restorant, dhe aty pranë janë një supermarket, furrë buke, dyqane ushqimore, spa, sallon flokësh. Mysafirët mund të shijojnë një shëtitje të gjatë përgjatë bregut 6 km, një shëtitje nëpër pyllin e afërt të Dubravës, por mund të vizitojnë edhe kompleksin më të vjetër të manastirit Savina. Meljine është 21 km larg nga Aeroporti Tivat, 19 km nga Aeroporti i Dubrovnikut. Është e mundur të organizohen transferta nga aeroportet e Podgoricës, Tivatit dhe Dubrovnikut.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267991791

Emri i pronarit

Gordan Stojovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën