RENT A CAR

Main Square Apartamente Qyteti i vjetër Herceg Novi

Herceg Novi, Sat (Sahat) Kula, Herceg - Novi, Montenegro

Numri i pyetjeve: 292 Vizita: 9761

Numri i pyetjeve: 292 Vizita: 9761

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente luksoze të reja të vendosura në qendër të Herceg Novi. 200 metra nga deti dhe plazhi i qytetit.

Këto janë dy njësi akomodimi, të pajisura plotësisht, madhësia 30 dhe 40 metra katrore.

Apartament i parë Sheshi Sheshi Studio është 30 metra katrorë në madhësi. Ka tre krevate (krevat dopjo + krevat), kuzhine dhe banjo. Apartamenti mbikëqyr detin dhe sheshin kryesor.

Mbathja e dytë e Duplex kryesore katrore është e pajisur plotësisht, pranë dhomës së ndenjes, kuzhinë, banjo dhe një dhomë gjumi luksoze me një krevat dopio mbretëror në galeri. Gjithashtu një krevat shtesë ndodhet në dhomën e ndenjes.

Të dy apartamentet janë të ajrit të kondicionuar dhe kanë lidhje wi-fi në internet.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 10m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 30m

Në restorant: 10m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+436645238866

+38267947070

+38163346805

Emri i pronarit

Milos Stankovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 10%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën