RENT A CAR

Motel "Jugosllavi"

Herceg Novi, Sutorina bb

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 7054

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 7054

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Motel Jugoslavija ndodhet në qytetin bregdetar të Herceg Novi, dhe adresa e saktë e objektit tonë është në Sutorina periferike. Moteli filloi të punojë në vitin 2013 dhe nga viti në vit po përpiqemi të bëjmë përparim dhe përmirësim, për të lënë sa më shumë përshtypje për mysafirët tanë. Në territorin e motelit tonë është një restorant Traktir 333 i cili ka një lounger dhe dy tarraca verore ku ju mund të argëtoheni dhe të shijoni tingujt në mbrëmje në mbrëmje.Në ambjentet tona të ngrohta dhe elegante mund të provoni kuzhinë malazeze, ruse dhe italiane, të përbërë nga përbërës të freskët, dhe gatuesit janë shumë krijues dhe të gatshëm për të kënaqur çdo dëshirë gastronomike të mysafirit.

Motel Jugoslavija ka një territor të madh, me 2 pishina, një për të rriturit, tjetri për fëmijët. Gjashtë apartamente janë të vendosura pranë pishinës, e cila është komoditeti i mysafirëve që duan të pushojnë në diell në muzikë të këndshme ose në mbrëmje me ajër të ftohtë me tingujt e qetësisë dhe natyra.Përveç pishinës së madhe, mund të argëtoheni në shoqërinë e familjes dhe miqve tuaj, duke luajtur bilardo, pingpong apo futboll.Nëse doni të merreni me pamjen dhe figurën tuaj, e cila është pak më e rëndë krahas kuzhinës tonë të pasur dhe të shijshme, ne kemi menduar për gjithçka dhe kemi bërë një mini-palestër.Nëse doni relaksim të plotë, ju rekomandojmë sauna dhe Jacuzzi, ku mund të relaksoheni dhe të shijoni, si dhe të rifreskoni frymën dhe trupin.Dhe nëse jeni aventureske dhe dëshironi të njihni më mirë qytetin dhe shtetin, mund të merrni broshura nga agjencia jonë e turizmit dhe të organizoni një udhëtim interesant për të kujtuar.

Mjedisi i objektit tonë është vetë natyra, ajri i pastër, i izoluar nga zhurma dhe trazirat.Në objektin tonë jeni të sigurt, ju keni parkim të lirë me mbikëqyrje video, dhe gjithmonë ka një vëzhgues nate për të kontaktuar kur është e nevojshme.Gjithashtu, avantazhi i madh i shtëpisë sonë është që kafshët tuaja janë gjithmonë të mirëseardhura.

Objekti ynë është i përshtatshëm për pushimin e familjes, sepse ka shumë mundësi interesante, të cilat i kemi përmendur tashmë, si dhe sallë për fëmijë, në mënyrë që fëmijët tuaj të jenë plotësisht të kënaqur.Ne ju siguroj se do të jeni të kënaqur dhe se stafi ynë do të bëjë çmos për t'ju kujtuar kohën e kaluar këtu, dhe sigurisht që do të jeni përsëri mysafirët tanë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në plazh: 3000m

Në dyqan: 2500m

Në restorant: 2m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269144333

0038231688114

Emri i pronarit

Кристина Матич

Web site: https://business.google.com/site/l/08277694191685246006?hl=en

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën