RENT A CAR

Rezidenca Boka

Herceg Novi, Savina

Numri i pyetjeve: 4198 Vizita: 123206

Numri i pyetjeve: 4198 Vizita: 123206

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

BOKA RESIDENCE-GREEN RESIDENCE Rezidenca Boka përdor energjinë diellore për të gjitha kapacitetet. Ndodhur në shpatet e diellit të Savinës dhe Herceg Novi me një pamje të hyrjes në Gjirin e Kotorrit është një vendbanim ekskluziv që përmban apartamente luksoze. Rezidenca Boka është e rrethuar nga një bimësi e harlisur mesdhetare e dominuar nga pemët palma njëqindvjeçare. Rezidenca ndodhet në një pjesë shumë të qetë dhe të qetë të qytetit, në rreshtin e tretë të shtëpive nga bregu, vetëm disa hapa nga deti, por larg nga të gjitha zhurmat nga plazhi. Apartamente në rezidencë të gjithë kanë katër shtretër, dhe janë me diell dhe të gjerë me tarraca të mëdha dhe pamje panoramike të detit. Secili apartament ka një kuzhinë të pajisur plotësisht në zonën e ndenjes, dhomë gjumi të veçantë dhe banjo. Apartamente janë të pajisura me ajer te kondicionuar dhe TV satelit. Boka Residence është 22 km nga Aeroporti i Tivit dhe 30 km nga Aeroporti i Dubrovnikut dhe operon një shërbim të besueshëm transferimi në autobusët mini-ajër të kondicionuar. JEMI OFERTE TURNE TË DITËS ME MENORQUIN YACHT 120 AROUND BAY BOKA, SVETI STEFAN, BUDVA. OFERTA SPECIALE: 10% zbritje për pagesat e bëra deri më 21 maj.
Lexo më shumë

Vend

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 345 038

Emri i pronarit

Boka Residence

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën