RENT A CAR

Shtëpi për mysafirë Goca

Herceg Novi, Save Kovacevica 74

Numri i pyetjeve: 2478 Vizita: 45366

Numri i pyetjeve: 2478 Vizita: 45366

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Shtëpia ka disa njësi akomodimi të pajisura për një qëndrim dhe pushime të këndshme të mysafirëve. Apartamente dhe dhoma me një banjo të veçantë dhe tarracë janë të vendosura në zonën turistike më të bukur të Herceg Novi, në afërsi të hotelit 'Beach'. Rrethuar nga palmave dhe bimësi mesdhetare dhe vetëm 5 minuta në këmbë nga plazhet e qytetit të bllokuar dhe shëtitorja e famshme Pet Danica me restorante dhe kafene, shtëpia ofron mundësinë e qëndrimit të cilësisë dhe akomodimit të rehatshëm, dhe mbi të gjitha një atmosferë të këndshme. Mirë se vini!
Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 346 217

Emri i pronarit

Gordana Novovic

Dërgo kërkesën