RENT A CAR

VILA VALI

Herceg Novi, Unnamed Road, Njivice, Montenegro

Numri i pyetjeve: 1062 Vizita: 26603

Numri i pyetjeve: 1062 Vizita: 26603

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente dhe dhoma VILA VALI janë të vendosura në Njivice në bregdetin e detit. Ato janë të pajisura me tre apartamente me katër krevate, dhoma dyshe dhe trefishe. Të gjitha dhomat dhe apartamentet janë të pajisura plotësisht, të ajrit të kondicionuar dhe kanë ballkone me pamje nga deti. Përveç kësaj, mysafirët kanë tarraca të mëdha rreth shtëpisë që ata mund të përdorin për pushim, Barbecue dhe socializing. Guests kanë parkim të lirë private, si dhe plazh privat me loungers diellit dhe cadra, gjithashtu pa pagesë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2500m

Në plazh: 20m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38263299632

Emri i pronarit

Cirkovic Milan

Dërgo kërkesën