RENT A CAR

Villa Palma

Herceg Novi, Apartmansko naselje Savina, Herceg - Novi, Montenegro

Numri i pyetjeve: 757 Vizita: 7523

Numri i pyetjeve: 757 Vizita: 7523

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Në pjesën më të famshme të Herceg Novi, pranë Hotel Beach, në shëtitore përgjatë bregut ka një Villa Palma të bukur.

Ndërtesa e ndërtuar rishtas, zgjidhje jashtëzakonisht të mira arkitekturore me plazhin e saj, është një destinacion ideal për një pushim të vërtetë mesdhetar. Të gjitha apartamentet në Palma janë katër-krevat dhe të pajisura me qejf, të cilat përfshijnë ajer te kondicionuar, TV satelitor dhe kuzhina të pajisura plotësisht. Përveç kësaj, çdo apartament ka tarracën e vet me pamje më të bukur të hyrjes në Gjirin e Kotorrit dhe për shkak të afërsisë së detit, dalja nga ballkoni jep përshtypjen se jeni mbi det.

Në Palma ata janë jashtëzakonisht krenarë për restorantin e tyre me specialitete peshku, e cila kompleton mozaikun e ofertës dhe kontribuon në pushimet e paharrueshme të verës dhe patjetër do të dëshironi të kaloni verën e ardhshme në Palma, në plazh në Herceg Novi, pranë hotelit të plazhit.

Lexo më shumë

Vend

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 345 797

+382 67 899 081

Emri i pronarit

Villa Palma

Dërgo kërkesën