RENT A CAR

Apartament Diana

Igalo, Suncani brijeg 3 stan 10

Numri i pyetjeve: 204 Vizita: 10636

Numri i pyetjeve: 204 Vizita: 10636

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartament Diana ndodhet në Igalo, 300 metra nga bregu i detit, ku të gjitha bare dhe restorante, plazhe të bukura janë të vendosura. Apartamenti eshte i pajisur me ajer te kondicionuar, një kuzhinë të pajisur plotësisht, një banjo me një makinë larëse dhe një TV të sheshtë dhe internet falas, si dhe një ballkon me pamje nga deti dhe parkim falas.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267234494

0038269565193

Emri i pronarit

dijana zmukic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën