RENT A CAR

Apartament Maja

Igalo, 1 Bratstva i Jedinstva, Igalo, Montenegro

Numri i pyetjeve: 62 Vizita: 8785

Numri i pyetjeve: 62 Vizita: 8785

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament Maja ndodhet 250m nga deti dhe qendra e Igalo ku ju mund të gjeni një ofertë të ndryshme të dyqaneve, supermarket, qendra tregtare Solemar, piceri, restorante italiane dhe kombëtare, bare, kafene dhe klube nate me ofertë dhe partitë e përditshme, plazhe të ndryshme si dhe me parqet e ujit për fëmijët. Në afërsi është qendra për rehabilitimin e masazhit dhe spa.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 250m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

067275255

031332400

Emri i pronarit

Sobe Maja

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën