RENT A CAR

Apartament Miramar

Igalo, Save Ilica 23 A

Numri i pyetjeve: 793 Vizita: 21175

Numri i pyetjeve: 793 Vizita: 21175

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartament MiraMar është një apartament luksoz i vendosur në një zonë të qetë të Igalo, Herceg Novi, Mali i Zi. Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re të vendosur në të gjithë Institutin Dr.Simo Milosevic (faza e re), institucioni më i madh dhe më i famshëm për trajtimin multidisiplinar spa në Mesdhe. Apartamenti ndodhet 30 metra larg detit, i rrethuar nga natyra magjike. Në dhomë gjallë ka një kuzhinë të pajisur plotësisht me një dhomë ngrënie, një dhomë gjumi të veçantë me një krevat francez dhe një banjo me dush Në dhomën e ndenjes ka një shtrat që shtrihet deri në madhësinë e një krevati francez. internet. Ka edhe tharëse flokësh, radio alarmi, hekur, hekurosje dhe makinë larëse. Ky apartament i pajisur plotësisht, i mbuluar me dritë, ka një tarracë me pamje nga parku. Relaksimi dhe komoditeti i shumë kafeneve, restoranteve dhe dyqaneve, si dhe pamjet më mbresëlënëse të detit dhe maleve, do t'ju japë një festë të paharrueshme. MiraMar ndodhet në qendër të gjithë kësaj, vend i përsosur për të gjithë ata që kërkojnë një pushim të përsosur!
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 600m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 844 628

Emri i pronarit

Nevena Ivovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën