RENT A CAR

Apartament i pulëbardhë

Igalo, 127 Njegoševa, Herceg - Novi, Montenegro

Numri i pyetjeve: 296 Vizita: 14987

Numri i pyetjeve: 296 Vizita: 14987

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Një apartament me dy dhoma gjumi është marrë me qira në bregun e Igalo, Herceg Novi

Apartamenti ndodhet në katin e parë të një shtëpi të vjetër guri, në një nga vendet më atraktive në Igalo, pranë plazheve më të bukura, setalistëve, restoranteve dhe kafesave. Pa pagesë WiFi është në dispozicion në të gjithë pronën.

Përfshin një banjo private dhe një kuzhinë me furrë.

Në një dhomë gjumi ka një krevat dhe një shtrat në katin e parë dhe në dhomën tjetër ka dy shtretër, kështu që objekti mund të akomodojë 5 persona.

Pamje e bukur e detit nga ballkoni.

Çmimet në korrik dhe gusht: 60 euro

Çmimet në qershor dhe shtator: EUR 35

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 30m

Në dyqan: 10m

Në restorant: 30m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269446628

Emri i pronarit

Drazen Vavic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën