RENT A CAR

Apartamente Gojsina

Igalo, Bratstva i jedinstva bb

Numri i pyetjeve: 1866 Vizita: 32757

Numri i pyetjeve: 1866 Vizita: 32757

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamentet janë të vendosura 300m nga deti, 200m nga qendra e Igalo, 50m nga dyqani dhe stacioni i autobusit.

Shtëpia është në një oazë të paqes dhe gjelbërimit me një fireplace në natyrë, e cila gjithashtu ndikon në festën e vërtetë.

Të gjitha apartamentet kanë pamje të jashtëzakonshme panoramike të zonës përreth dhe të detit.

Ne ofrojmë 5 apartamente nga të cilat 2 janë nga 50m2, 1 nga 35m2, 1 nga 30m2 dhe 1 nga 20m2.

Të gjitha apartamentet kanë një kuzhinë me dhomë ngrënie, banjo, TV plazma, kabllo, internet dhe ajër të kondicionuar ...

Në qershor dhe shtator çmimet janë më të ulëta për 30%

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 237 518

Emri i pronarit

Slavka Gojsina

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën