RENT A CAR

Apartamente Igalo Lux

Igalo, Pete crnogorske brugade 8

Numri i pyetjeve: 642 Vizita: 26584

Numri i pyetjeve: 642 Vizita: 26584

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente IGALO LUX janë në formën e apartamenteve luksoze duplex, shesheve më të mëdha ...

MAŠA ..... 80 m2 - tre dhoma gjumi

ANJA ...... 90 m2 - dy dhoma gjumi

me dhoma të mëdha të jetesës dhe ballkone që janë të orientuara kah jugu dhe kanë një pamje të hyrjes në Gjirin e Kotorrit, ishullit të Mamulës dhe tërë basenit të Herceg Novi, si dhe plazhet dhe qyteti ... apartamente IGALOLUX janë të vendosura në qendër të Igalo, 100 m nga deti, janë të dizajnuara dhe pajisur në mënyrë moderne, dhe ofrojnë një qëndrim të këndshëm dhe të këndshëm. apartamente kanë ajër të kondicionuar qendror, të gjitha makinat, wi-fi, TV LED dhe kuzhinë të pajisur plotësisht .. Apartamente janë krejt të re dhe kanë një kategorizim të 4 * ..... nëse jeni të kënaqur me ofertën e banesave IGALO LUX ne mund të flasim për detajet dhe rezervimet ...

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 44 22 22

Emri i pronarit

Vladimir Bulajic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën