RENT A CAR

Apartamente Marina

Igalo, Druga dalmatinska bb

Numri i pyetjeve: 285 Vizita: 9761

Numri i pyetjeve: 285 Vizita: 9761

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

I marr me qira një apartament në studio dhe një apartament në Igalo pranë Kapriut pranë Institutit Dr. Simo Milosheviç dhe Vila të Titos. Gjashtë minuta në plazhin e parë. Në afërsi të menjëhershme ka një supermarket, një restorant, një restorant ekspres. Një vendbanim paqësor i përshtatshëm për familjet. Në oborrin e ndërtesës sonë ka një skarë dhe pjesë shoqëruese.

Unë marr me qira një apartament në një tjetër vend, 250 metra mbi Solemar, një qendër tregtare e vendosur në qendër të Igalo. Në afërsi të menjëhershme ju keni gjithçka që ju nevojitet për një pushim të bukur.

Apartamente janë të pajisura plotësisht, me ajër të kondicionuar, me parkim dhe internet.

ÇMIMET JANË PERFORMANË E VLERËS SË 25 NËN EURO

Të gjitha informatat në nr. +38268 259824

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 259824

Emri i pronarit

Marina Kaludjerovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën