RENT A CAR

Apartamente Matijasevic

Igalo, Pete Crnogorske Brigade br. 2

Numri i pyetjeve: 1579 Vizita: 54259

Numri i pyetjeve: 1579 Vizita: 54259

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në qendër të Igalo, Apartamente Matijaseviç janë të vendosura më pak se pesëdhjetë metra larg nga plazhi. Pajisjet luksoze luksoze në studio dhe dy dhoma gjumi me zgjidhje të përsosur arkitektonike në mjedisin e djathtë mesdhetar janë destinacion i përsosur për një pushim të përkryer.

Në ndërtesën e ndërtuar rishtas, të gjitha apartamentet kanë tarraca të veçanta, ajer te kondicionuar, banjo me kabina Jacuzzi, TV me një numër të madh të programeve satelitore, Internet Wi-Fi dhe kuzhina të pajisura plotësisht.

Për të ndier më shumë se luksoze, do të jeni në gjendje të ndihmoni me mobiljet e lëkurës dhe izolimin e përsosur të zhurmës, dhe pozita ideale e objektit, përveç afërsisë së plazhit, do të thotë edhe afërsia e restoranteve, supermarketeve, zyrave postare, agjencive turistike, si dhe të gjitha lehtësitë e tjera për shërbime shtesë.

Në apartamente Matijaseviç, natyrisht, çështja e furnizimit me ujë dhe parkimi për mysafirët me famë u zgjidh.

Në afërsi të ndërtesës ekzistojnë dy hapësira parkimi publike që nuk paguhen. Apartamente Matijaseviç janë zgjedhja e përkryer për festën mbretërore në Igalo të famshme.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 140 355

Emri i pronarit

Matijasevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën