RENT A CAR

Apartamente Popoviq

Igalo, Jovana Vavića bb

Numri i pyetjeve: 1000 Vizita: 47717

Numri i pyetjeve: 1000 Vizita: 47717

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Popoviq ndodhen 100 metra nga deti dhe qendra e Igalo ku ju mund të gjeni një ofertë të larmishme të dyqaneve, supermarketeve, qendrës tregtare Solemar, piceri, restorante italiane dhe kombëtare, bare, kafene dhe klube nate me ofertë dhe partitë e përditshme, plazhe të ndryshme si dhe me parqet e ujit për fëmijët. Në afërsi është qendra për masazh dhe rehabilitim spa.

Në një distancë prej 2 km nga apartamenti ka stacioni kryesor i autobusëve dhe qytetit të vjetër të Herceg Novi me të gjitha pamjet historike të trashëgimisë kulturore të Boka Kotorska. Apartamente Popović ofrojnë apartamente me ajër të kondicionuar me mini bar dhe ballkone me mobilje kopsht, banjo private dhe kuzhinë të përbashkët, parking i mbuluar i siguruar.

APARTAMENT 2 ME NJE DHOM FLOORING 5 shtretër - 3 të rritur dhe 2 fëmijë, 2 ballkone, 2 njësi të ajrit të kondicionuar, mini bar, banjo private, mundësinë e përdorimit të kuzhinës së përbashkët dhe lavatriçe.

STUDIO ROOM 3 ME LEKSJE TË BARDHË DHE Siperfaqe Siperfaqe 3 krevate, 2 ballkone me pamje nga deti, ajer te kondicionuar, televizor, banjo private, mini bar, aneks kuzhine, mundesi te perdorimit te kuzhines se larte dhe larese

4 dhoma gjumi, ajer te kondicionuar, ballkon me pamje nga deti, TV, mini bar, mundësia e përdorimit të kuzhinës së madhe dhe larëse Mundësia e organizimit të transferimit në aeroport (Tivat dhe Dubrovnik)

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268425643

+382 68 241 720

Emri i pronarit

Milica Popovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën