RENT A CAR

Apartamente Stevoviq

Igalo, Igalo, Montenegro

Numri i pyetjeve: 95 Vizita: 9337

Numri i pyetjeve: 95 Vizita: 9337

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ndërtesa e Stevoviqit ndodhet në Igalo, 800 metra larg plazhit me baltë medicinale. Ajo ofron parkim falas dhe një kopsht me një tarracë të mobiluar dhe pajisje Barbecue. Të gjitha dhomat dhe studiot ofrojnë falas Wi-Fi, një TV dhe një ballkon.

Do të gjeni një supermarket vetëm 100 metra nga objekti Stevović. Autobusët lokalë që udhëtojnë në Herceg Novi, rreth 3 km larg, janë 500 metra larg.

Qendra sportive me fusha tenisi dhe Instituti për Rehabilitimin Dr. Simo Milosheviq janë të vendosur në Igalo, rreth 700 metra nga objekti Stevović.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269347725

+38268833073

Emri i pronarit

Biljana Stevovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën