RENT A CAR

Apartamente Stijepcic

Igalo, Igalo, Janka Beka 30A

Numri i pyetjeve: 1108 Vizita: 72546

Numri i pyetjeve: 1108 Vizita: 72546

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë të vendosura në Rrugën Igala Janka Beka 30A, 50 m larg nga Autostrada Adriatik drejt detit, 350 m nga bregu i detit. Apartamente janë ndërtuar rishtas, 3-krevat ose 5-krevat dhe kategorizimet janë 3 yje. Të gjitha kanë ajër të kondicionuar. Ata zotërojnë parkingun e tyre nën mbikëqyrje !!! Ata kanë furnizimin e tyre me ujë të pijshëm. Të gjitha të pajisura me SAT TV. Apartamente janë përballur në jug-ballafaqohet. Ata janë 200 metra larg nga mjeku-institut Dr.Simo Milisevic. Pronar Radivoj Stijepcic Celular: +382 69 469 440 Tel / fax: +382 31 332 122 {mosimage}
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 250m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 332 122

Emri i pronarit

Radivoj Stijepcic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën