RENT A CAR

Apartamente TESIC

Igalo, Brace Grbica

Numri i pyetjeve: 861 Vizita: 45440

Numri i pyetjeve: 861 Vizita: 45440

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamente Tesic ndodhen në rrugën Brace Grbica 168a në Igalo. Largësia nga plazhi është 250 m ose 400 m nga qendra e Igalo. Shtëpia është e vendosur në një vend ideal, pranë kafeneve, restoranteve, klubeve të natës, dhe mjaft larg për të shmangur zhurmën dhe ngrohjen. Ajo është e rrethuar me gjelbërim të harlisur afër pyllit lokal, me një pemishte dhe hije për parkim.

Ne ofrojme 1 apartament me 3 shtretër (25 m2), 1 apartament me 4 shtretër (40 m2) dhe 2 dhoma me 2 dhe 3 shtretër (10 euro për krevat). Apartamente kanë: kuzhinë, banjo, tarracë, TV dhe ajer te kondicionuar, si dhe dhoma që ndajnë vetëm një kuzhinë të përbashkët. Çdo dhomë ... dhe apartament kanë një ballkon të veçantë dhe një tarracë të përbashkët prej 30m2 e cila është ideale për pushim në mbrëmje.

Ekziston edhe një transferim në stacionin e autobusëve në Herceg Novi ose Igalo dhe në aeroport.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 343 157

Emri i pronarit

Ivo Tesic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën