RENT A CAR

Apartamente Vico

Igalo, 2a Prizrenska Igalo

Numri i pyetjeve: 710 Vizita: 15784

Numri i pyetjeve: 710 Vizita: 15784

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente Vico janë të vendosura në qendër të Igalo 100 metra larg plazhit.Në afër janë hotelet e Shtëpisë së Lehta, Palmon Bay dhe faza e parë e Institutit Dr Simo Millosheviq.Ato janë të pajisura me 2 apartamente me dy dhe dy apartamente të trefishtë.Të gjitha apartamentet kanë një tarracë, banjo e pajisur, wi-fi, kondicioner, televizor me TV kabllovik, tharese flokesh, hekur, pishine ... Parkimi i siguruar nga objekti.Te gjithe mysafirët tanë kanë përdorimin e lirë të palestër "Palestra 2000", ndodhet 300m nga apartamenti. Ne e pranojmë atë vetëm në telefon.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 30m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267847885

+38267302304

+38267552883

Emri i pronarit

Vico Jovan

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën